Pożegnanie z blogspotem

Kochani,


z racji tego, że blogspot przestał mi wystarczać, a ostatnie problemy z indeksowaniem stron i problemami z wyszukiwarką skłoniły mnie do tego, z czym nosiłam się od dłuższego czasu, czyli przeniesieniem bloga na bardziej profesjonalną i bogatszą platformę, czyli wordpressa na własnym, wykupionym serwerze. Również z firmą NetArt przyjdzie mi się rozstać, gdyż szokiem dla mnie była informacja, że jeden z większych rejestratorów w naszym kraju nie udostępnia możliwości zaawansowanych zmian we wpisach DNS (takich jak tworzenie rekordów MX czy CNAME), freedns warszawskiego SGH również zaprzestaje działalności, a bawić się w szukanie i kombinowanie nie mam ani czasu, ani ochoty.

Mam nadzieję, że to koniec przygód z problemami (choć nie przypuszczałam, że zaprzyjaźnienie się z wordpressem wcale nie będzie takie proste, łatwe i przyjemne 😉 ) i że od tej pory mój blog będzie działał tak, jak należy.
Udało mi się przenieść nie tylko posty, zdjęcia, ale również Wasze komentarze (co było dla mnie dość istotne, gdyż naprawdę doceniam czas, jaki tu spędzaliście i chęć pozostawienia wpisu na blogu).

Zapraszam pod nowy adres mojego bloga, czyli:Reklamy

2 thoughts on “Pożegnanie z blogspotem

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s